Ferie 2019

W ramach wspierania działań sportowych i propagowania zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych odbyły:

  • warsztaty kulinarne – samodzielne przygotowanie posiłku,
  • warsztaty artystyczne – wykonanie ozdób i kartek okolicznościowych,
  • gry planszowe, logiczne i interaktywne,
  • zajęcia samoobrony,
  • zajęcia sportowe,
  • zajęcia laboratoryjne.

Przez powyższe działania promowaliśmy aktywny tryb spędzania wolnego czasu w okresie ferii zimowych. Różnorodność i bogaty wybór planowanych zajęć odzwierciedlał ideę wszechstronnego rozwoju młodego człowieka – począwszy od kultury fizycznej (zajęcia sportowe), poprzez inspiracje kulturalne (warsztaty artystyczne, pokazy filmowe) i intelektualne (gry, krzyżówki), aż do umiejętności kulinarnych (warsztaty gastronomiczne). Młodzież chętnie uczestniczyła w tych zajęciach. Dofinansowanie zadania z dotacji Miasta i Gminy Pieszyce przyczyniło się do popularyzacji zdrowego stylu życia wśród młodych mieszkańców gminy ( młodzieży szkolnej).