WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „SZCZĘŚLIWE DZIECI NIE SĄ BITE”

4 czerwca został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny, który odbywał się w ramach grantu powiatowego. Jury w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół w Pieszycach, p. Beata Tomaszczyk – przewodnicząca, p. Izabela Bugaj – członek, p. Beata Malaga – członek, przyznało następujące miejsca:
• w kategorii przedszkolnej pracy grupowej zwycięzcami zostali:
• Maja Troczka, Daria Góralewska, Zuzanna Drzewińska, Klaudia Połowniak, Katarzyna Jabłońska, Lena Szkodzińska, Wiktoria Wyrozumska, Aleksandra Butor, Wiktor Strzała oraz Wojciech Tokarz – Przedszkole Publiczne nr 2.
• w kategorii przedszkolnej pracy indywidualnej I miejsce zajęła Emilia Przeorek z Przedszkola Publicznego nr 2.

• W kategorii szkoły podstawowe :
I miejsce ex aequo : Amelia Opalska i Alicja Klimuntowska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi.
• W kategorii gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne I miejsce zdobyła Magdalena Matuszewska.
Organizatorzy konkursu gratulują wszystkim zwycięzcom i ich rodzicom oraz wychowawcom.
W sprawie wręczenia nagród organizatorzy konkursu skontaktują się z placówkami telefonicznie.