Wycieczki zawodoznawcze

26 i 28 lutego kl. II TH i KL.III TH odbyły wycieczkę zawodoznawczą do urokliwego hotelu 4* „Uroczysko siedmiu stawów” położonego w Goli Dzierżoniowskiej. Celem wizyty było zapoznanie z działalnością hotelu, jego ofertą. Młodzież miała możliwość zwiedzania hotelu, posłuchania informacji od różnych pracowników hotelu, zapoznania się z różnymi typami pokoi hotelowych, ich wyposażeniem. Pracą pracowników służby pięter, recepcji, restauracji hotelowej oraz strefy SPA. Byliśmy pod wrażeniem podejścia do gości hotelowych,” dopieszczania” ich, wychodzenia na wprost ich oczekiwaniom. Pracownicy hotelu są bardzo zaangażowanie w swoją pracę, dobrze wykształceni i „znający swój fach”. W każdym zakątku hotelu panował ład i porządek oraz spokój. Pracownicy wykonywali swoją pracę cicho i bezszelestnie. Czekamy z utęsknieniem wiosny, kiedy znowu odwiedzimy to interesujące miejsce i zobaczymy w pełnej krasie roślinności. Ciekawostką był również fakt, iż wszystkie rośliny wykorzystywane w kuchni pochodzą z własnego ogrodu, znajdującego się nieopodal hotelu.

Opiekun młodzieży: Beata Czerniejewska