Podsumowanie Mikołajkowej Gali Sportu „W zdrowym ciele zdrowy duch”

4 grudnia 2017 na terenie naszej szkoły odbyła się Mikołajkowa Gala Sportu. Na zaproszenie Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół w Pieszycach i dzięki sponsorowi – Powiatowi Dzierżoniowskiemu mogliśmy gościć drużyny chłopców i dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu. Młodzież walczyła o nagrody w konkurencji piłki siatkowej drużyn mieszanych. Oprócz turnieju odbyła się prelekcja zawodnika drużyny futbolu amerykańskiego Owls Bielawa. Goście mogli skorzystać również z przygotowanego przez uczniów naszej szkoły poczęstunku. Były ciepłe gofry z różnymi dodatkami, jabłka, i słodycze.

 A oto końcowe wyniki :

w kategorii szkoły podstawowe:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej

II miejsce – Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach

w kategorii szkoły gimnazjalne:

I miejsce – Zespół Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach

II miejsce – Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie

III miejsce – Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół w Pieszycach

Małgorzata Dobrowolska