Spotkanie drużyn z Dolnego Śląska, które będą reprezentować nasz region na XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

22 czerwca we wrocławskim Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie piętnastu drużyn z Dolnego Śląska, które będą reprezentować nasz region na XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
W spotkaniu tym wzięli również udział Małgosia Dudek i Łukasz Przetocki z klasy 1a pieszyckiego gimnazjum, którzy w tym roku zakwalifikowali się na sesję SdiM. Celem spotkania była integracja i poznanie zespołów z Dolnego Śląska oraz pogłębienie wiedzy na temat samorządu lokalnego i zasad funkcjonowania Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.
Młodzi posłowie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Jerzym Michalakiem- Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Maciejem Zielińskim, który jest Pełnomocnikiem Marszałka ds. Sportu i byłym Posłem na Sejm RP.