Jedziemy do Warszawy na XXIII sesję SEJMU Dzieci i Młodzieży!

Udało się!!!
Już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum zakwalifikowali się do udziału w XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tym razem do Warszawy pojadą Małgorzata Dudek i Łukasz Przetocki z klasy 1a, którzy realizowali projekt „Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne. Lokalni bohaterowie w przestrzeni publicznej”.
Małgosia i Łukasz stworzyli projekt o członkach Pieszyckiej Harcerskiekj Organizacji Podziemnej.
Efekty pracy naszych uczniów można zobaczyć na stronie https://sdim.sejm.gov.pl/
Młodym posłom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły realizację tego zadania, w szczególności Pani Burmistrz Dorocie Koniecznej-Enozel, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr.1 w Pieszycach Magdalenie Skrzypczak oraz Panu Dariuszowi Ostrowskiemu.

Beata Malaga