Egzamin gimnazjalny 2017

19 kwietnia rozpoczyna się egzamin gimnazjalny, przypominamy terminarz i co każdy uczeń musi zabrać ze sobą na egzamin.

 1. część humanistyczna  – 19 kwietnia 2017r. (środa)
  z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00
  z zakresu języka polskiego – godz. 11:00
 2. część matematyczno – przyrodnicza  – 20 kwietnia 2017r. (czwartek)
  z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00
  z zakresu matematyki – godz. 11:00
 3. język obcy nowożytny –21 kwietnia 2017r. (piątek)
  na poziomie podstawowym – godz. 9:00
  na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00

Każdy uczeń powinien mieć na egzaminie gimnazjalnym długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem), którym będzie zapisywał rozwiązania lub odpowiedzi. Na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Jeżeli polecenie nakazuje, by uczeń wykonał rysunek, należy zrobić go długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem. Na egzaminie gimnazjalnym nie można korzystać z kalkulatora ani słowników. Nie wolno także przynosić ‎i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.‎ Wykluczone jest posiadanie wszelkiego rodzaju przedmiotów „przynoszących szczęście” jak maskotki, breloki itp. Niezbędny do przystąpienia do egzaminu gimnazjalnego jest dokument potwierdzający tożsamość. Może to być np. legitymacja szkolna lub dowód osobisty.

Życzymy powodzenia!!!!