Jarmark w naszej szkole

14 grudnia zgodnie z zapowiedzią odbył się w naszej szkole Jarmark Bożonarodzeniowy.
Młodzież przygotowywała się do tego wydarzenia z wielkim zapałem, Dzięki temu na stoiskach klasowych można było kupić piękne wykonane przez uczniów ozdoby, a także ciasto, krokiety a nawet ciepłe kakao.
Najwięcej pieniędzy zarobiły klasy 2b,3c, i 1a.. Tym razem zanotowaliśmy rekordową liczbę gości, którzy wspierali młodzież finansowo, oraz głosowali na najładniejsze stoisko , a także na piękne propozycje stołów bożonarodzeniowych. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży,że tak wspaniale zaprezentowała swoje umiejętności plastyczne, kulinarne i logistyczne. Klasy były wspierane przez rodziców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Od 6 grudnia klasy zdobywały kolejne punkty, walcząc o główną nagrodę.
Podsumujmy
– w kategorii kolęda , pastorałka
I miejsce – kl 3b dodatkowa nagroda to dzień bez pytania dla klasy
II miejsce – kl 1a i kl 2a
III miejsce – kl 3 TH
– w kategorii najdłuższy łańcuch
I miejsce – kl 2a
II miejsce – kl 3c
III miejsce – kl 2TH
– w kategorii najładniejsze stoisko
I miejsce – kl 1a i kl 3c
II miejsce – kl 3 TH
– w kategorii najładniejsza kartka świąteczna
I miejsce – Jakub Hulbój kl 3b – dodatkowa nagroda dzień bez pytania dla ucznia
II miejsce – Jonasz Protaziuk kl 2b oraz Małgorzata Gałązka kl 2b
III miejsce – Roksana Potocka kl 2b
– w kategorii ilość wykonanych kartek świątecznych
I miejsce – kl 2b i kl 1b
II miejsce – kl 2a
III miejsce – kl 1a
Doliczone zostały także punkty za wkład finansowy klasy i za ilość zaproszonych gości.
Laureatów i zdobywców głównej nagrody którą jest– Noc filmowa w szkole z dyskoteką i karaoke i zabawami oraz z możliwością przygotowania kolacji w kuchni szkolnej poznamy 22 grudnia po Jasełkach, które obejrzymy w kościele św Jakuba.