Wycieczka do Tropical Island

28 października 50 uczniów z naszej szkoły pojechało na całodniową wycieczkę do największego tropikalnego parku rozrywki i wypoczynku w Niemczech. Temperatura powietrza wynosiła 29 stopni a wody 28 stopni! Młodzież miała możliwość wykąpania się w Morzu Południowym (wielkość trzech basenów olimpijskich) i Lagunie z grotą i wodospadem; poleżeć na 200-metrowej piaszczystej plaży;  zwiedzić największy zadaszony Las Tropikalny Świata; pozjeżdżać z najwyższych zjeżdżalni wodnych w Niemczech.  Uczniom najbardziej podobała się strefa zewnętrzna z podgrzewanymi basenami AMAZONIA oraz rzeka Whitewater River. Po rozmowach z młodzieżą wynika, że wyjazd bardzo się im podobał, już teraz pytają czy w następnym roku też będzie taka okazja, aby wypocząć od dnia codziennego i szkoły leniuchując na największej wyspie tropikalnej w Niemczech.

                                                                                                                                                          Beata Daniel