Dzień Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Pieszycach

14 października 2016 roku w Zespole Szkół w Pieszycach odbyły się uroczyste obchody Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy III technikum oraz klasy II b gimnazjum, pod czujnym okiem p.Katarzyny Złotnickiej i p.Krystyny Szostak, przygotowali program artystyczny, który wszystkich nauczycieli wprawił w radosny i odświętny nastrój. Każdy z pedagogów został nominowany do otrzymania „Oscara” za swoją pracę, które przyznano z przymrużeniem oka w wielu ciekawych kategoriach np. „top dress”, „powiew egzotyki”, „świdrujący głos” czy „brytyjska elegancja”. Uczniowie wykazali się kunsztem aktorskim i poczuciem humoru, które doceniła publiczność zgromadzona na uroczystości w sali gimnastycznej. Ponadto podczas uroczystości Dyrektor Szkoły Pani Beata Tomaszczyk wręczyła nagrody nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej, a Dzień Nauczyciela zakończył się euforią wszystkich z powodu odwołanych zajęć dydaktycznych w tym dniu.

Nagrodę Starosty Powiatu Dzierżoniowskiego dostała Pani Bernadetta Szczypka, natomiast Nagrodę Dyrektora dostali następujący nauczyciele:
Beata Czerniejewska
Beata Malaga
Małgorzata Dobrowolska
Izabel Bugaj
Justyna Protaziuk
Katarzyna Złotnicka
Tomasz Wojciechowski
Krzysztof Dzwolak
Teresa Rutowicz
Joanna Witkowska
Katarzyna Lewandowska
Bogumiła Taranek

Justyna Protaziuk