Operacja Drawsko-czyli aktywna zielona szkoła na Pojezierzu Drawskim

Od 6 do 11 czerwca uczniowie klasy 2b i 2c pod opieką Pani Haliny Markiewicz i Pana Krzysztofa Dzwolaka uczestniczyli w zielonej szkole na Pojezierzu Drawskim w miejscowości Czaplinek. W programie min. akcja integracja, Tempelburg Quest czyli odkrywamy tajemniczy Czaplinek, zostań kuglarzem czyli co wy wiecie o cyrku?, slackline i zabawy z liną, kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku, śladami Jana Pawła II czyli spływ kajakowy szlakiem im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły, Aquarius – czyli rejs luksusowym statkiem turystycznym na wyspę Bielawę, miasto Widmo, Karaoke, dyskoteka tematyczna, operacja Drawsko oraz wysoko i nisko czyli wizyta w Parku Linowym w Rudnicy. Ciężko było wracać do domu, świetna zabawa, miła atmosfera i niezapomniane wrażenia. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza i Piotra 🙂

IMG_0244 (Kopiowanie)