Zawody piłki siatkowej szkół gimnazjalnych w ramach II Festiwalu Promocji Zdrowia

9 maja w ramach II Festiwalu Promocji Zdrowia zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach odbyły się zawody w piłce siatkowej drużyn mieszanych dla szkół gimnazjalnych powiatu dzierżoniowskiego. W zawodach udział wzięły drużyny z Bielawy, Łagiewnik i Pieszyc. Ostateczna klasyfikacja po bardzo wyrównanych meczach:

I miejsce: Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
II miejsce: Gimnazjum nr 1 im. Zesłańców Sybiru w Bielawie
III miejsce:  Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach
IV miejsce: Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Łagiewnikach
V miejsce: Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Bielawie

Gratulujemy!!!

siatkowka_II_festiwal_promocji_zdrowia