Ferie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół w Pieszycach

Ferie to wyjątkowy czas i nie chodzi tu tylko o brak obowiązków i leniuchowanie. Najmłodsi mieszkańcy Gminy Pieszyce są tego najlepszym przykładem. Uczniowie pieszyckich placówek oświatowych uczestniczą w wielu warsztatach, które specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowali członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół.

Przez pięć dni dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach artystycznych, warsztatach kulinarnych, podczas których nauczyły się robić faworki, oponki, naleśniki i lepić pierogi. Dodatkowo grały w gry planszowe, gry interaktywne i w piłkę nożną.

Jak sami uczestnicy zimowiska mówią – Takie ferie są bardzo fajne, bo nie trzeba siedzieć w domu, a czas spędzony w szkole, to nauka poprzez zabawę. Dodatkowo w warsztatach biorą udział znajomi, więc mamy się gdzie spotkać, porozmawiać i miło spędzić czas.